SOLE COLLECTION

December 7, 2015 Written by Jiri Cajthaml - No Comments

Soles 044

Tento post jsem plánoval napsat a respektive i nafotit již velmi dlouho. Problém byl, že transport všech tenisek na místo vhodné pro jejich nafocení, je časově i logisticky poněkud náročnější. Včera večer se ale konečně zadařilo :))

Tenisky, kicks, sneakers, soles … je to droga, nikdy jich není dost, co kousek to originál a příběh. Kdo tomu také propadl, ví dobře o čem mluvím.  Stabilně mám ve sbírce cca 25 párů, někdy víc, někdy míň. Některé přicházejí a zase odcházejí, ale zhruba 15 kousků je věčných. V posledních měsících se soustředím spíše na starší kousky, klidně i 10 let staré, nebo na zajimavé colourways, které nebyly na českém trhu dostupné. Mám velmi rád i opravdu pestré barevné kombinace, růžové nevyjímaje.  V současnosti nejvíce nosím Asics Gel Lyte III, Af-1, Air Max 1, ZX Fluxy. Ostatní spíše příležitostně. Mám vždy takové obdobi, kdy se soustředím třeba na tři modely pořád dokola, pak mě to přejde a vyberu jiné. Samozřejmě je to závislé i na ročním období, počasí a outfitech, které s nimi kombinuji.

Již brzy očekávám zásilku v podobě červených kicks od Sixth June. Alespoň porovnám s Roshe. Jinak v hledáčku mám teď i Nike Terminator Hi v barvách US flag, Nike Air Force 1 low Miami, pokukuju i po Nike Kaishi a ze starších rozhodně Nike Air Max 1 Pink Pack, možná i Vandal Hi Canvas. A co vy? Jaký kousek z mojí sbírky vás nejvíce zaujal?


This post I planned to write or even shoot a very long time. The problem was that the transport of sneakers at a suitable place for the shoot, is time-consuming and logistically rather difficult. Yesterday eveningwere done :))

Sneakers, kicks, soles … it’s a drug, there is never enough what a piece of it and the original story. One that also failed, knows well what I mean. I steadily in the collection of about 25 pairs, sometimes more, sometimes less. Some come and go, but about 15 pieces is eternal. In recent months, I concentrate more on older pieces, go ahead and 10 years old, or very hot colourways that were not available on the Czech market. I’m very happy and very varied color combinations, including pink. At present, most wearing Asics Gel Lyte III, N-1, Air Max 1, ZX Flux. Rather occasionally others. I always have such a period, when the focus needs to be on three models over and over again, then I’ll get over it and choose another. Of course this is also dependent on the season, weather and outfits that combine with them.

Soon I expect shipment in the form of red-kicks from Sixth June. At least compare with the Rosh. Otherwise, I am now in the viewfinder and Nike Terminator Hi in the colors of the US flag, the Nike Air Force 1 Low Miami, pokukuju after Nike Kaishi and the elderly certainly Nike Air Max 1 Pink Pack, maybe Vandal Hi Canvas. What about you? What a piece of my collection you most interested?

Soles 040

Soles 041

Soles 031

Soles 030

Soles 027

Soles 045

Soles 024

Soles 026

Soles 032

Soles 021