Nike Air Force 1 Elite All Star

April 26, 2015 Written by Jiri Cajthaml - 2 Comments

DSC_0024_uprava

Dnešní premiérový sneakers post je zaměřený na limitovanou edici naprosté klasiky mezi sneakers. Jedná se o nejdéle v kuse vyráběné a taky nejprodávanější tenisky z dílen Nike, a to model Air Force 1.  Ty samy o sobě spatřily světlo světa v roce 1982 jako basketbalová obuv s ukrytou technologií Air. Bez větších změn se vyrabějí tedy více jak 30 let, dnes už jako čistě lifestylová obuv.

Nízké Air forcy, o kterých je dnešní článek nesou označení “All Star” a jedná se o limitovanou edici velmi omezeného počtu kusů. Měl jsem to štěstí, že jsem byl víceméně ve správný čas na správném místě a vyšly na mě. Název je odvozen od motivu 3D hvězd, které jsou vylisované po celé ploše tenisek. Jsou vyrobené technologií Vac Tech, tak že celá bota je z jednoho kusu materiálu. Další zásadní rozdíl od běžných AF1 je viditelná jednotka Air. tak že víceméně tenisky z bočního pohledu vzbuzují dojem, že se jedná o Air Maxy :). Rozhodně za zmínku stojí i vložky, které mají nádherný detailní postisk. Opravdu krásný sběratelský kousek. Po limitkách od Riccarda Tisciho a edici Supreme nejlepší AF1.


Todays premiere sneakers post is focused on limited edition between absolute classics of sneakers . This is the longest in the piece produced and also the best selling sneakers from Nike, and this is a model Air Force 1. Those themselves saw the light in 1982 as basketball shoes with hidden Air technology. Without any major changes are made, therefore, more than 30 years, now as a pure lifestyle footwear.

Low Air Force 1 of today’s article which called “All Star” and is a limited edition of a very low number of pieces. I was lucky that I was at the right time on the the right place and come to me. The name is derived from the 3D motif of stars that are molded over the entire surface of sneakers. They are made Vac Tech technology, so that the entire shoe is in one piece. Another major difference from conventional AF1 is visible Air unit. So that  sneakers from the side view little bit looks like  Air Max :). Definitely worth mentioning insoles, which are beautifully detailed print. Really nice collector’s item. After limited series from Riccardo Tisci and AF1 Supreme edition.

DSC_0026_upravaDSC_0035_upravaDSC_0048_upravaDSC_0057_upravaDSC_0032_upravainsole